Masz pytanie?

Magazyn energii

Zyskaj energetyczną niezależność i bezpieczeństwo dzięki własnemu zasilaniu. Magazyn energii to też doskonały sposób na awarie w dostawie prądu.


Już nigdy nie będziesz martwić się o brak energii.

skarbonka
Posiadając magazyn energii realnie obniżasz rachunki za prąd, ponieważ cała wyprodukowana przez Ciebie energia może być w całości wykorzystana.
ikona
W przypadku awarii sieci energetycznej możesz dalej korzystać z urządzeń elektrycznych podpiętych pod magazyn energii. Dodatkowo przy braku zasilania instalacja PV nadal może pracować i ładować magazyn energii.
class=""
Wyprodukowana przez Ciebie energia może być w 100% zatrzymana w magazynie energii i wykorzystana wtedy kiedy najbardziej będziesz jej potrzebować.
ikona
Dzięki magazynowi energii będziesz świadomie zarządzać wyprodukowana energią, sprzedajesz do sieci po najwyższych cenach a kupujesz, kiedy cena energii jest najniższa.
żarówka
Akumulatory w których gromadzisz wyprodukowaną energię mają gwarancję na 10 lat.
dom
Mamy opracowane rozwiązanie rozbudowy systemu o magazyn energii dla nowobudowanych instalacji ale też dla już istniejących systemów PV.
słup
Magazyny energii mogą być ładowane energią z instalacji fotowoltaicznej oraz energią z sieci.
Elastyczne
Budowa magazynu energii pozwala na jego łatwą i szybką rozbudowę. Dzięki podłączeniu kilku modułów możesz znacznie zwiększyć pojemność użytkową magazynu.

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić


Mój Prąd 5.0

Na magazyn energii możesz uzyskać do 16 000 zł dotacji


Usługa termomodernizacyjna

możesz odliczyć nawet 100% kosztów poniesionych na instalację fotowoltaiczną, ale nie więcej niż 53 000 zł. 

Magazyny energii od producentów BYD i SolarEdge charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami i świetną współpracą z panelami fotowoltaicznymi. Wykorzystanie ogniw litowo-żelazowo-fosforanowych (LiFePO4) sprawia, że magazyny te wykazują niezwykle długą żywotność i wysoki poziom bezpieczeństwa. 

Najważniejsze cechy

Gwarancja producenta do 10 lat

Ubezpieczenie Magazyn Energii Care 1 rok


Możliwość zlecenia prac dodatkowych 

na zlecenie Inwestora możemy wykonać usługi dodatkowe związane z montażem magazynu energii

Wykorzystaj energię słoneczną, oszczędzaj i ciesz się większą niezależnością energetyczną dzięki połączeniu fotowoltaiki z magazynem energii. 


To połączenie pozwoli Ci gromadzić nadwyżki wyprodukowanej energii i wykorzystywać je, gdy nie ma światła słonecznego lub w przypadku awarii sieci. 


Łącząc magazyn energii z fotowoltaiką oszczędzasz na rachunkach za prąd, zwiększasz swoją niezależność energetyczną i chronisz środowisko. 

Na instalację składają się:

1. Moduł fotowoltaiczny

2. Inwerter hybrydowy

3. Licznik dwukierunkowy

4. Magazyn energii

Magazyn energii “be ready” to specjalne rozwiązanie

Wolisz dokupić baterię w późniejszym terminie?

Nie ma problemu! Kup instalację fotowoltaiczną z inwerterem hybrydowym a my skonfigurujemy inwerter od razu tak, aby w przyszłości mógł współpracować z dokupioną baterią.

grupa
Przynależność do największej europejskiej grupy energetycznej daje gwarancję solidności i jakości. Nasze doświadczenie, skala i jakość działania to nasza wizytówka.
panele
Działamy od wielu lat co pozwoliło nam zebrać najlepsze doświadczenia aby móc oferować usługi najwyższej jakości. Do tej pory zamontowaliśmy już 485 tys. modułów fotowoltaicznych i zaufało nam prawie 30 tys. Klientów.
ikona
Poprowadzimy Cię przez każdy etap projektu od A do Z. Doradzimy Ci jaką instalację najlepiej u Ciebie zamontować, z jakich dotacji możesz skorzystać a także odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy dla Ciebie.
ikona
Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego też współpracujemy z najlepszymi specjalistami, którzy w profesjonalny i dokładny sposób wykonają u Ciebie montaż urządzeń.
skarbonka
Na wstępie przekazujemy Ci wyniki audytu dając Ci czas na podjęcie decyzji.
ikona
W każdej chwili możesz się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy. Staramy się jak najszybciej odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.
ikona
Używamy jedynie sprawdzonych rozwiązań i komponentów od renomowanych producentów.
ikona
Stawiamy na ekologiczne rozwiązania i cały czas poszerzamy ofertę produktów dla domu i biznesu.
drzewa
Dostarczamy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, dzięki którym masz realny wpływ na środowisko naturalne.

Inwerter hybrydowy optymalnie łączy instalację fotowoltaiczną, magazyn energii oraz urządzenia w Twoim domu. Spełnia zatem funkcje inwertera on-grid, regulatora ładowania oraz przetwornicy DC/AC (w modelach z zasilaniem awaryjnym). Pozwala to na uzupełnienie systemu instalacji fotowoltaicznej o magazyn energii, do którego przekazuje nadmiar wyprodukowanej przez moduły energii w postaci prądu stałego. Pozwala to na pracę wyspową, czyli na produkcję energii ze słońca nawet przy braku zasilania z sieci. 

Inwerter retrofitowy pozwala na dołożenie magazynu energii do każdej trójfazowej instalacji fotowoltaicznej. Montowany jest po stronie prądu zmiennego (który po przekształceniu na prąd stały przekazuje do magazynu energii). Montaż inwertera retrofitowego nie wiąże się z ingerencją w instalację fotowoltaiczną i nie jest z nią w żaden sposób połączony (jednakże przy braku zasilania z sieci instalacja PV nie będzie produkowała energii ze słońca).

Inwertery hybrydowe, które mamy w ofercie, będą działać wyspowo tj. pomimo braku zasilania z sieci. Instalacje wyposażone w inwertery retrofitowe nie będą działać przy brak zasilana z sieci – możliwe będzie jednokrotne rozładowanie akumulatora przez odbiorniki bez możliwości jego ponownego naładowania.

Trzeba sprecyzować jakim rozwiązaniem jest zainteresowany Klient - czy interesuje go retrofit czy inwerter hybrydowy. Jeżeli jest to instalacja wykonana przez inną firmę, to na ten moment posługujemy się tylko i wyłącznie retrofitem. W przypadku naszych instalacji następuje weryfikacja możliwości technicznych rozbudowy i przedstawienie klientowi rozwiązania, które jest dla niego najbardziej korzystne.

Wielkość dobranego magazynu powinna odnosić się do instalacji fotowoltaicznej i wynosić od x0,8 do x1,3 mocy modułów fotowoltaicznych.

Przykład:  instalacja 8kW, jaki magazyn:

od   8kW  x  0,8  = 6,4kWh          do  8kW x 1,3 = 10,4kWh

Do instalacji 8kW możemy zaproponować magazyn o pojemości 7,7kWh lub 10,2kWh – wg preferencji Klienta.  Na wyraźne wskazanie Klienta możemy również zastosować magazyn o większej pojemności.

komunikat
kobieta czyta dokument
specjaliści sprawdzają panel fotowoltaiczny
specjalista E.ON
samochód elektryczny ładuje się
dwóch mężczyzn omawia warunki usługi
pompa ciepła
Postaw na ekologiczne źródło ciepła i zminimalizuj koszty ogrzewania i ciepłej wody! Pompa ciepła chłodzi latem a ogrzewa dom zimą. Żyj komfortowo wspierając środowisko! I nie martw się więcej cenami węgla, gazu czy ekogroszka!
ładowarka do samochodu elektrycznego
Zainwestuj w przyszłość! Chroń środowisko i oszczędzaj pieniądze! Masz lub planujesz mieć samochód hybrydowy lub samochód elektryczny? Postaw na własną stację ładowania! Komfortowo ładuj samochód elektryczny w domowych warunkach, kiedy tylko chcesz!
panele fotowoltaiczne
Skorzystaj z darmowej energii ze słońca od E.ON Foton! Nasza instalacja fotowoltaiczna zagwarantuje Ci dużo niższe rachunki i niezależność energetyczną! Ekologiczne rozwiązanie dla Twojego domu, o każdej porze roku, nawet w pochmurne dni!