Masz pytania?

ŁADOWARKA do samochodu elektrycznego

Zainwestuj w przyszłość! Chroń środowisko i oszczędzaj pieniądze!

 
Masz lub planujesz mieć samochód hybrydowy lub samochód elektryczny? Postaw na własną stację ładowania! Komfortowo ładuj samochód elektryczny w domowych warunkach, kiedy tylko chcesz!

Większa moc niż w gniazku elektrycznym
Naładuj samochód własną energią z instalacji fotowoltaicznej
Ładujesz samochód elektryczny w domowym zaciszu, kiedy chcesz, bez stania w kolejkach
ładuj samochód bez zakłóceń I skoków napięcia
Przejdź na stronę eko
Łatwa rozbudowa o kolejne moduły 
i zwiększenie pojemności magazynu.

Zaawansowane technologie

Oferujemy stacje ładowania prądem zmiennym lub prądem stałym, nieduże i ekonomiczne rozwiązania, ale i szybkie ładowarki dla tych, którym najbardziej zależy na czasie. Znajdziesz też u nas zaawansowane technologicznie urządzenia typu super charger dla zastosowań profesjonalnych (hotele, parkingi biurowców, osiedla mieszkaniowe, etc.).

Najważniejsze cechy

Ubezpieczenie urządzenia na 10 lat!

Latarkę LED

Matę antyszronową gwarancji producenta inwertera do 10 lat

A może chcesz mieć nowoczesne miejsce do parkowania i jednocześnie zadbać o środowisko naturalne?

Carport to wiata samochodowa z zadaszeniem wykonanym z modułów fotowoltaicznych. Pod wiatą możemy zainstalować stację ładowania samochodu hybrydowego lub elektrycznego.
Ekologiczne rozwiązanie 2 w 1!

article image
Postaw na ekologiczne źródło ciepła i zminimalizuj koszty ogrzewania i ciepłej wody! Pompa ciepła chłodzi latem a ogrzewa dom zimą. Żyj komfortowo wspierając środowisko! I nie martw się więcej cenami węgla, gazu czy ekogroszka!
article image
Skorzystaj z darmowej energii ze słońca od E.ON Foton! Nasza instalacja fotowoltaiczna zagwarantuje Ci dużo niższe rachunki i niezależność energetyczną! Ekologiczne rozwiązanie dla Twojego domu, o każdej porze roku, nawet w pochmurne dni!
article image
Zyskaj energetyczną niezależność i bezpieczeństwo dzięki własnemu zasilaniu! Magazyn energii to też doskonały spośób na awarie w dostawie prądu. Już nigdy nie będziesz martwić się o brak energii!